O nas

instruktorzy events4allevents4allścianka wspinaczkowa events4allpracownicy events4allnauka jazdy 4x4 events4all

Events4all.pl

to grupa ludzi pełnych pasji i zaangażowania. Służymy Państwu wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez dla firm, samorządów oraz klientów indywidulanych. 

Nasza firma powstała w 2006 roku. Początkowo koncentrowaliśmy swoje działania na branży paintballowej. Zrzeszaliśmy wokół siebie indywidualnych graczy i drużyny, organizując weekendowe gry, turnieje, treningi oraz imprezy okolicznościowe np.: wieczory kawalerskie. Miesiące mijały, a nasza sportowa pasja stopniowo stawała się źródłem utrzymania i przekształcała działalność do obecnego kształtu.

W 2009 roku rozszerzyliśmy działalność wzbogacając ofertę o wynajem dmuchanych urządzeń rekreacyjnych, takich jak zjeżdżalnie, zameczki do skakania, suche baseny itd. Z czasem zaczęliśmy również opuszczać granice województwa łódzkiego organizując imprezy dla firm na terenie całego kraju. Rozpoczęliśmy również współpracę z Polską Ligą Paintballową.

Jedną ze sfer naszej działalności jest organizacja i obsługa akcji promocyjnych dla supermarketów oraz imprez integracyjnych skierowanych zarówno do kadr pracowniczych jak i zarządzających. Dokładamy wszelkich starań aby pierwszy krok przedsiębiorstw wkraczających na rynek był źródłem satysfakcji i motywacją do dalszych starań na drodze do doskonałości i niezawodności.

 Jesteśmy stałymi gośćmi pikników organizowanych w całym kraju. Nasze dmuchane urządzenia rekreacyjne co roku przyciągają do siebie tłumy najmłodszych zwolenników zabawy na świeżym powietrzu. Dmuchany zamek, suchy basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, trampoliny to tylko część naszych propozycji. 

W ostatnich latach naszą nową specjalnością, a przede wszystkim pasją stał się off-road. Za sprawą samochodów, quadów i buggy z naszej stajni, dotrą Państwo tam, gdzie z pozoru jest to niewykonalne. Jesteśmy gotowi zorganizować wyprawę, która na długo pozostanie w Państwa pamięci. Z ogromną przyjemnością zaprezentujemy podstawowe techniki jazdy, a także nauczymy nawigacji w terenie.

W trosce o Państwa zadowolenie i satysfakcję zapewniamy kompleksową obsługę organizowanych przez nas imprez firmowych. Uczynimy Wasze wydarzenie wyjątkowym, planując je od podstaw, w najmniejszych szczegółach - od transportu, poprzez catering i rekreację, aż po zaplecze hotelowe. Off-road, paintball, dmuchańce, urządzenia do rywalizacji, catering, technika sceniczna, pokazy, imprezy indoor, animatorzy - w naszych realizacjach nie ogranicza nas absolutnie nic! Sprostamy nawet najbardziej wymagającym klientom!