Co zrobić w wieczór kawalerski, wieczór panieński.

  • Posted on: 11 May 2015
  • By: koko
Pomysł na wieczór kawalerski, wieczór panieński

Sezon na wieczory kawalerskie – paintball, off-road

Sezon na imprezy plenerowe trwa w najlepsze. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie w ekstremalnym, plenerowym wydaniu. W Events4all.pl wiemy jak zapewnić klientom odpowiednią dawkę rozrywki, adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński lub wieczór kawalerski, doskonale trafiłeś. Naszym konikiem są paintball, off-road i inne szalone zabawy – ogranicza was tylko własna wyobraźnia.

Paintball to już klasyka wieczorów kawalerskich. Events4all.pl zapewnia cały niezbędny ekwipunek oraz profesjonalną obsługę będącą gwarancją bezpiecznej zabawy. Posiadamy specjalny , lżejszy sprzęt przygotowany specjalnie dla pań. Gry rozgrywamy w naszych lokalizacjach – Osada Rybacka Sereczyn, Poligon Camp Karolew, a także w miejscu wskazanym przez klienta. Szybka gra paintball to świetny pomysł, który można zrealizować nawet na ostatnią chwilę.

Drugą z naszych specjalności jest off-road. W naszej stajni posiadamy przeprawowe quady, samochody 4x4 i nowość tego sezonu – buggy. To idealny sprzęt by poszaleć, ubrudzić się i w praktyce poznać tajniki jazdy terenowej pod okiem doświadczonych instruktorów. Impreza off-road to naprawdę ostra jazda i chwila przed stresującymi sytuacjami małżeńskimi.

 

Zamawiając atrakcje w Events4all nie musisz martwić się o logistykę. Po uprzednim ustaleniu szczegółów, zorganizujemy transport i catering. Ognisko, grill? Nie ma problemu! Jeśli czas goni, a jeszcze nie masz pomysłu na wieczór kawalerski, dzwoń już dzisiaj!