Akcje promocyjne

akcje promocyjneakcje promocyjneakcje promocyjneakcje promocyjneakcje promocyjneakcje promocyjne

Chcesz wypromować nowy produkt lub usługę? Pragniesz, by otwarcie Twojego lokalu wstrząsnęło całym miastem? Musisz błyskawicznie zaszczepić świadomość marki u jak największej liczby odbiorców? Dobrze trafiłeś!

Oferujemy kompleksową obsługę akcji promocyjnych. Nasza praca rozpoczyna się na etapie planowania wydarzenia. Przygotowujemy profesjonalne pakiety promocyjne dla mediów, projektujemy i wykonujemy gadżety oraz materiały reklamowe i szczegółowo rozpisujemy przebieg całej akcji. Nie zaniedbujemy promocji w mediach społecznościowych. Organizujemy konferencje prasowe i mobilną reklamę z wykorzystaniem atrakcyjnych pojazdów.

 

Wprowadzimy w życie nawet najbardziej szalony pomysł, by Twoja inicjatywa zaistniała w świadomości klienta. Konferansjer? Zajęcia dla najmłodszych z animatorem? Festyn, a może lot balonem? Ogranicza nas tylko fantazja.

 

 

Przeprowadzimy akcję promocyjną od A do Z. Nie musisz martwić się o projektowanie materiałów, kontakt z mediami, transport, catering czy logistykę. My zajmiemy się wszystkim i dołożymy wszelkich starań, by Twoja propozycja odbiła się w okolicy szerokim echem.